Androidify Nedir? - TEKNO MOA

Androidify Nedir?

ANDROİDİFY NEDİR?

Herkese Selam,yepyeni bir bilgi paylaşımla birlikteyiz. Bir önceki yayınımızda Her Telefonda Olması Gereken Uygulamalar bahsetmiş olduğumuz  ANDROİDİFY uygulaması hakkında detaylı bir şekilde anlatıcaz. Yorum yapmayı unutmayın.

ANDROFİDİY NEDİR?

Androidify kendi Android maskotunuzu yaratmanıza imkan tanıyan bir web servisidir.

Androidify, Google'ın mobil işletim sistemi Android'in maskotu olan yeşil karakteri kendimize göre yapılandırma ve kendi Android maskotumuzu yaratmamıza imkanı veren bir web servisi.

Tamamen ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz bu servis ile Android işletim sisteminin yüzü olan Android maskotunu baştan yaratabiliyorsunuz. İşe ilk olarak Android maskotunuzun ten rengini ve ismini belirlemekle başlıyorsunuz. 
Sonrasında giyeceği pantalonu, gömleği, ayakkabıyı ve diğer giysileri seçiyorsunuz. Bunun yanında saç ve sakal, gözlük ve şapka gibi aksesuarlar da seçilebiliyor. Bütün işlemler gerçek zamanlı uygulanıyor ve değişiklikleri anında ekranınızda görüntüleyebiliyorsunuz.

Androidify ile Android maskotunuzu yarattıktan sonra ona has bir jest seçiyorsunuz. Yarattığınız maskotu Facebook. Twitter, Google+ gibi sosyal medya hesaplarınızda veya e-posta aracılığıyla paylaşabilirsiniz. AYrıca Android maskotunuzu GIF animasyonu olarak bilgisayarınıza kaydetmenize izin veriliyor. 

Bu sayede maskotunuzu dilediğiniz zaman hareketli olarak görüntüleyebiliyorsunuz. Androidify'ı kullanmak için tek ihtiyacınız olan şey internet bağlantısı ve güncel bir internet tarayıcısı.


ANDROMOA

Yorum Gönder

0 Yorumlar