TURKCELL SIM UYGULAMASI BEDAVA INTERNET NASIL YAPILIR? - TEKNO MOA

TURKCELL SIM UYGULAMASI BEDAVA INTERNET NASIL YAPILIR?


TEKNO MOA'dan herkese selamlar 🙋‍♂️. Bu yayınımızda siz değerli okurlarımıza Turkcell abonelerine geçerli SİM uygulaması sayesinde bedava internet kazanma yöntemini göstermeye çalışacağız!

SİM Uygulamasının Olayı Nedir?

Oncelikle sim uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor! Indirme işlemi cihazınıza göre değişebilir maximum 5 dakika 😉. 
   Indirdikten sonra telefon numarası ile giriş yapıyoruz! 
  Bu uygulamanın olayı hergün belirli saatlerde uygulamaya giriş yaparak belirli bir zamana kadar kupon toplamak, hergün 1 adet kupon alma hakkınız var ve bu koponlar sınırlı sayıda olmasıyla beraber geç kaldığınızda o günün kuponunu alamıyorsunuz!
Kuponları Biriktirin GB'ları Anında Kapın!
SİM’den sizin için yepyeni bir kampanya ile karşınızdayız! Her gün SİM’e gelip kuponları topluyorsunuz, GB’ları kazanıyorsunuz. SİM mobil uygulamasından günlük yüklenen kuponları toplayan tüm bireysel ses hattı sahibi Turkcell’li SİM kullanıcılarımız, aşağıdaki baremlerde kupon biriktirdiklerinde diledikleri faydayı kazanabilirler.

Kaç Kupona Kaç GB?

15 Kupon: Haftalık 1 GB
30 Kupon: Haftalık 2 GB
45 Kupon: Haftalık 3 GB
60 Kupon: Haftalık 4 GB​

Peki Hilesi Var mı?

Birçok uygulamada olduğu gibi SİM uygulamasın da kupon alırken günde en fazla 1 kez alınabiliyorken çeşitli yöntemler sayesinde birden fazla kupon alınabilir.  En yaygın yöntem şunlardır;

1- Uygulama Klonlaycılar 

   Uygulama klonlayıcı özelliği olan telefonlar veya bu işlevi yapan uygulamaları yükleyerek SIM uygulamasını klonlayın. Telefonunuzda aynı ekranda çift uygulama görüntüleme özelliğinin de olmasına dikkat edin. Klonladığınız ve asıl uygulamayı açarak tek pencereye alın, her ikisinde de kupon alma sayfasına gelin, KUPON AL tuşuna aynı anda basmanız gerekiyor aksi takdirde işleminiz başarısız olacaktır. Aynı anda bastıktan sonra 2 adet kupon almış olacaksınız. 
   Bu yöntemi bilgisayar da 2 den fazla klonlayarak yapabilirsiniz.

2- Birden Fazla Telefon

Aynı uygulamayı imkanınız varsa başka 2 telefona da yükleyip aynı numaradan giriş yapın ve aynı anda KUPON AL butonuna tıklayın!
Unutmadan KUPON ALMA saati hemen hemen her gün saat 10:00 veya 10:30'da yenilenmektedir!

Yorum Gönder

0 Yorumlar