Vodafone Hediye 5 GB Kampanyası - 2019 - TEKNO MOA

Vodafone Hediye 5 GB Kampanyası - 2019


Merhaba Değerli TEKNO MOA Okurları,
Yeni bir yayınla yine karşınızdayız. Fark ettiyseniz yayınlarımız son hızla devam ettirmeye çalışıyoruz umarım beğenirsiniz!

   Bugün ki yayınımızın konusu Vodafone Hediye 5 GB Kampanyası Nasıl Yapılır? bunu sizlerle paylaşacağız. Maalesef ki bulunduğumuz zamana ve birçok koşula bağlı olarak çoğu operatör artık önceleri kadar bonkör değil. Neyse ki Vodafone, Yanımda uygulamasında çoğu kişiye saçma sapan sürprizler vermeye çalışsa da hala geçerliliğini koruyan Hediye 5 GB Kampanyasını devam ettiriyor. Tabi unutmadan 31 Aralık 2019 tarihinde bu kampanya sona eriyor ve zamanı geçmeden bu fırsatı değerlendirseniz iyi olur!

 5 GB Kampanyası Nedir

Vodafone, abonelerinin daha fazla 4.5G ağını kullanmasını istemektedir. Bunun için hep bu tarzda kampanyalar yapmaktadır. Aslında buradan bakınca çok güzel diye düşünebiliriz fakat bu hiçte öyle değil bu kampanyalar daha çok onların işine yarıyor. Her neyse konuyu dağıtmadan kısaca açıklamak gerekirse bu kampanya, 4.5G kullanıcıların daha fazla internete girmelerini sağlamak ve Vodafone'un kendi 4.5G internet hızını tanıtmak diyebiliriz.

5 GB Kampanyası Nasıl Yapılır

Bu kampanyadan faydalanmak için o kadar uzun uzadıya uğraşmanıza gerek yapmanız gerekenleri adım adım listeliyorum, ama önce okuyun daha sonra uygulayın 😏
  1. İlk olarak telefonumuzun ayarlar kısmına giriyoruz
  2. Daha sonra bağlantılar ve mobil ağlar diyoruz
  3. Burada telefonumuzun şebeke türünü 4.5G'den 3G veya 2G alıyoruz ve VoLTE aramalarını da devre dışı bırakıyoruz!
  4. Hemen ardından mesajlar kısmına gelip 4545'e SURVIVOR yazıp gönderiyoruz
  5. Gelen onay mesajının ardından 7 gün içerisinde hediye 5 GB internetiniz yüklenecektir.
  6. Bu mesajdan sonra tekrar ayarlardan 4.5G ve VoLTE aramalarını açabilirsiniz!
İşlem bu kadar arkadaşlar bir sorunuz varsa yorum kısmına yazabilirsiniz! YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın! Tıklayın Gidin :) 

Yorum Gönder

0 Yorumlar