Canva Premium APK + MOD v2.19.0 İndir - TEKNO MOA

Canva Premium APK + MOD v2.19.0 İndir

Canva Premium APK Indir - TEKNO MOA

Canva Nedir? Premium ile Neler Yapılabilir?

Görsel tasarımlar hazırlamak için bilgisayara programlar indirmek, yabancı dillerdeki programları öğrenmeye çalışmak ve zorlu süreçler yaşamak Canva sayesinde tamamen ortadan kalkıyor. Online olarak, hiçbir program bilgisine sahip olmadan, site tarafından yapılan yönlendirmelerle istediğiniz tüm görsel materyalleri Canva üzerinden hazırlayabilirsiniz.

Neredeyse tüm özellikleri ve şablonları ücretsiz olan Canva, sürükle bırak özelliği sayesinde tüm görsel metinlerin hazırlanmasını çok kolay hale getiriyor. Basit bir üyelik işleminde sonra tamamen Türkçe olan programa erişim sağlıyor ve afişten kartvizite, sosyal medya gönderilerinden kampanya broşürlerine kadar tüm görselleri kolaylıkla hazırlayabiliyorsunuz.

Canva Nasıl Kullanılır?

1. Sıfırdan başlayın veya kullanıma hazır tasarımlarımızı kullanın Boş kanvaslarımızla bir dizayn yapın veya profesyonel tasarımcılar tarafından oluşturulmuş 60.000 ÜCRETSİZ şablonumuzdan birini kullanarak zamandan tasarruf edin.
2. Fotoğraflara yazı ekleyin Fotoğraflara kolayca alıntı veya birden fazla yazı ekleyin (ayrı bir yazı yazma programı edinmeniz gerekmez) . Yazı tipini (500'den fazla seçeneğimiz var!), boyutu, rengi, aralığı ve konumu değiştirin.
3. Mükemmel görseli kullanın Cihaz galerinizden logo veya fotoğraflar yükleyin veya premium fotoğraf ve ilüstrasyon kütüphanemizden seçim yapın.
4. Resimleri profesyonelce düzenleyin Ücretsiz görsel düzenleyicimizi kullanarak fotoğraflara filtre uygulayın, parlaklığı değiştirin, vinyet ekleyin ve daha fazlasını yapın.
5. Tasarımınızı tüm dünyaya gösterin
Tasarımlarınızı doğrudan Instagram, Whatsapp veya e-posta ile paylaşın ya da cihazınıza kaydedin.

Canva Premium APK Neler Var? 

Canva Premium APK + MOD v2.19.0 yüklediğiniz zaman artık Canva uygulamasını premium olarak kullanabilirsiniz. Birçok sınırlı öğe ve içerikleri kullanabilir daha sonra kaydedebilirsiniz. Kısacası MOD ile bunları yapabilirsiniz;
 • 400.000 ücretsiz fotoğraf, ilüstrasyon ve şablona özel erişim
 • Tasarımlarınızı sihirli şekilde yeniden boyutlandırın
 • Markanız için özel yazı tipleri yükleyin
 • Markanız için renk paletleri belirleyin
 • Tasarımlarınızı yeniden boyutlandırarak özel boyutlara getirin
 • Tasarımları şeffaf arka planla indirin
 • Tasarımları animasyonlu GIF'ler olarak dışarı aktarın

  Canva Premium APK + MOD v2.19.0 İndir

  Yandex Disk

  Yorum Gönder

  1 Yorumlar

  Yorumunuz İçin Teşekkür Ederiz!